ПРИЈЕМ ЗА ЧЛАНОВЕ ММА ФАНАТИК КЛУБА

Градоначелница Смедерева Јасмина Војиновић и члан Градског већа задужен за спорт Драган Ђорђевић приредили су у Градској управи пријем за такмичaре и тренера ММА клуба „Фанатик“.

Повод за пријем су изузетни резултати чланова овог клуба, који је већ пету годину за редом проглашен за најбољи ММА клуб у држави.

На пријем, у пратњи тренера Николе Васиљевића, дошли су репрезентативка Анастасија Рајковић, европски вицешампион Мирко Дардић, као и актуелни државни прваци и освајачи националног купа Стево Пилиповић, Филип Радојковић, Михајло Миладиновић и Лука Мирковић.

Градоначелница Јасмина Војиновић упутила им је честитке за континуиране  успехе које су постигли на домаћој и међународној сцени.

„Успеси које наши спортисти из овог клуба непрекидно постижу на Различитим такмичењима нису случајност, већ резултат огромног труда, одрицања и талента.

Бављење спортом је од кључног значаја за правилан развој сваког младог човека.

Кроз спорт се не граде само шампиони на терену, већ се уче лекције о тимском раду, дисциплини и фер-плеју.

Град Смедерево ће наставити да подржава своје спортисте“,рекла је градоначелница и додала да освојене медаље на државним и међународним такмичењима потврђују да су они  често и у улози својеврсних амбасадора који са поносом носе заставу Србије и име града Смедерева.

Члан Градског већа Драган Ђорђевић поручио је да локална самоуправа пажљиво прати рад спортских организација и да цени  успехе које постижу.

Смедеревска борилачка академија „Фанатик“ данас важи за једну од водећих у земљи, чији борци редовно наступају у оквиру репрезентације Србије на IMMAF светским и европским првенствима.

Related posts